Versenynaptár 2018

Elkészült a 2018. évi versenynaptár tervezete. Ez alapján máris könnyebb a szabadságok és szabadnapok ütemezése - nagyon sok jó verseny vár ránk ebben az évben is. Remélhetőleg a versenyek időpontjai véglegesek, amennyiben mégis változás következne be, igyekszünk a legrövidebb időn belül korrigálni. Ismét jöhet a tervezés, készülődés. Továbbra is felajánljuk, hogy aki megjelenésre érdemes versenyről tud, szeretné oldalunkon közzétenni, szívesen állunk rendelkezésre. Nem kell mást tennie, mint a naptár alján található e-mail címre a verseny megnevezését és pontos dátumát elküldeni.

Időpont Verseny Helyszín Módszer
Március
március 30-31. Maros Mix Feeder Kupa Szeged, Maty-ér Feeder
Április
április 7. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló Maconkai-víztározó Feeder / úszós
április 8. IX. King-Baits Feeder Triatlon Kupa Maconkai víztározó Feeder
április 9-14. Walterland Masters Szeged Szeged, Maty-ér Úszós
április 12-15. XIII. Amatőr Bojlis Maconka Kupa Maconkai-víztározó Pontyfogó
április 15. Daiwa Feeder Challenge Szeged, Maty-ér Feeder
április 21-22. V. Top Mix-Preston Feeder Kupa Balatonújlak, Mária-csatorna Feeder
április 21-22. COLMIC KUPA Szeged, Maty-ér Úszós
április 22-28. IBCC, Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa Balaton Pontyfogó
április 23-28. Rodbuildingstudio Palotás kupa Palotási víztározó Pontyfogó
április 28-29. Top Mix-Preston kupa Mária-csatorna Úszós
április 28-29. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa - 1. tavaszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
április 28-29. Műlegyező Országos Bajnokság-1 forduló Vas megye Műlegyező
Május
május 3-6. X. Pontyfogó OB 1. forduló Kaposvár, Deseda-tó Pontyfogó
május 4-6. I. Csali Hungária Balatoni Feeder Verseny Zamárdi Feeder
május 5-6. Tubertini Kupa Szeged, Maty-ér Úszós
május 5-6. II. Parti Pergető OB selejtezők Sió-csatorna, Kunsági-csatorna Pergető
május 10-13. OEHB elődöntő Nagykunsági-főcsatorna Úszós
május 12. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló Maconkai-víztározó Feeder / úszós
május 13. Csónakos Pergető OB 1. forduló Markazi-víztározó Pergető
május 11-13. IV. Hethland Balatoni Feeder Kupa Zamárdi Feeder
május 24-27. Feeder OB elődöntő Szeged, Maty-ér Feeder
május 26-27. 16. Parti Pergető VB Bosznia-Hercegovina Pergető
május 26-27. Method Feeder OB 1. válogató Palotavárosi horgásztó (Székesfehérvár) Feeder
május 26-27. XVI. Parti Pergető VB Szarajevó, Bosznia-Hercegovina Pergető
május 31-június 3. X. Pontyfogó OB 2. forduló Szálkai-víztározó Pontyfogó
Június
június 1-3. XVI. Veterán OB 1-3. forduló Bogyiszló Úszós
június 1-3. Női OB 1-3. forduló Keleti-főcsatorna/Látóképi-víztározó Úszós
június 2-3. 2. Feeder Klub VB Belarusz Köztársaság Feeder
június 5-11. Műlegyező EB Csehország Műlegyező
június 8-9. Tubertini Feeder Kupa Szeged, Maty-ér Feeder
június 8-9-10. Haldorádó Feeder Triatlon Kupa Kiskunhalas, Sóstó, Tóth-tó, Ezüst-tó Feeder
június 10-16. XIV. Professzionális Bojlis Európa Kupa - XXIX. Maconka -F&H Nemzetközi Bojlis Kupa Maconkai-víztározó Pontyfogó
június 16. VII. Pergető Triatlon Dunakiliti Pergető
június 16-17. XI. Veterán, I. Masters és XX. MLS VB Horvátország Úszós
június 22-24. Ifjúsági OB U14–U19–U24 1-3. forduló Bogyiszló Úszós
június 23. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló Maconkai-víztározó Feeder / úszós
június 23-24. 38. Klubcsapatok VB Magyarország, Szeged Maty-ér Úszós
június 23-24. Method Feeder OB 2. válogató Palotavárosi horgásztó Feeder
június 28-július 1. X. Pontyfogó OB 3. forduló Maconkai-víztározó Pontyfogó
június 30-július 1. OHCSB Szeged, Maty-ér Úszós
Július
július 6. IV. Haldorádó Junior Feeder Kupa Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
július 7-8. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa - 2. nyári forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
július 7-8. 8. Feeder VB Olaszország Feeder
július 7. VII. Pergető Triatlon Duna Pergető
július 13-15. Ifjúsági OB U14–U19–U24 4-6. forduló Bogyiszló Úszós
július 13-15. Női OB 4-6. forduló Maconkai-víztározó Úszós
július 15. IX. King-Baits Feeder Triatlon Kupa Adácsi víztározó Feeder
július 15. Csónakos Pergető OB. 2. forduló Kalocsa-Duna Pergető
július 21-22. XXIV. Európa-bajnokság Szlovénia, Radeče Úszós
július 26-29. Feeder OB döntő Nagykunsági-főcsatorna Feeder
Augusztus
augusztus 3-4. 23. U15, 32. U20, 11. U25 VB Olaszország Úszós
augusztus 4. Csónakos Pergető Triatlon Tiszaroff Pergető
augusztus 3-5. Method Feeder OB Palotavárosi horgásztó Feeder
augusztus 9-12. OEHB döntő Látóképi-víztározó Úszós
augusztus 18-19. XII. Timár-Exner Kupa Dunakiliti Szivárgó-csatorna Úszós
augusztus 24-26. XVI. Veterán OB 4-6. forduló Dunakiliti Szivárgó-csatorna Úszós
augusztus 25-26. 25. Női VB Lengyelország Úszós
Szeptember
szeptember 1. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló Maconkai-víztározó Feeder / úszós
szeptember 1-2. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa - 3. őszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
szeptember 2. III. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) 1. selejtező Deseda Pergető
szeptember 5-9. Casting VB Svédország Dobó
szeptember 9. Csónakos Pergető OB 3. forduló Velencei-tó Pergető
szeptember 7-9. ENERGOFISH Feeder Race Deseda Feeder
szeptember 7-9. XII. Mozgás-és látássérültek OB Palotavárosi Felső-tó Úszós
szeptember 8-9. 65. Nemzetek VB Portugália Úszós
szeptember 8-14. XV. Professzionális Bojlis Európa Kupa - XXX. Maconka -F&H Nemzetközi Bojlis Kupa Maconkai-víztározó Pontyfogó
szeptember 14-16. Feeder Klubcsapat OB Deseda Feeder
szeptember 15-16. Pergető OB Zagyva-Tarna Pergető
szeptember 20-23. Deseda Open Pontyfogó Kupa Deseda Pontyfogó
szeptember 20-23. Klubcsapat OB Alcsisziget Úszós
szeptember 23. III. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) 2. selejtező Deseda Pergető
szeptember 29-30. Casting OB Agárd Dobó
szeptember 30. IX. King-Baits Feeder Triatlon Kupa Diósjenői víztározó Feeder
szeptember 30. Daiwa Pergető Kupa Deseda Pergető
Október
szeptember 28 - október 6. VI. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászvesreny Balaton Pontyfogó
október 3-6. 20. Pontyfogó VB Szerbia Pontyfogó
október 6. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló Maconkai-víztározó Feeder / úszós
október 6. Csónakos Pergető OB. 4. forduló Tisza-tó Pergető
október 13-14 XI. Csónakos Pergető VB Anglia Pergető
október 14. II. FŐHESZ-Haldorádó Duna Feeder Kupa Duna, Budapest Feeder
október 21. III. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) 3. selejtező Deseda Pergető
október 28 Csónakos Pergető OB 5. forduló Deseda Pergető
November
november 11. III. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) döntő Deseda Pergető
December
december 1-2. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa - 4. téli forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder




Aki megjelenésre érdemes versenyről tud, szeretné oldalunkon közzétenni, szívesen állunk rendelkezésre. Nem kell mást tennie, mint az anyag@haldorado.hu e-mail címre a verseny pontos dátumát, megnevezését és helyszínét elküldeni.

Kommentek
Partnerek
Kiemelt partnerek:
Média partnerek: