Versenynaptár 2019

Versenynaptár 2019

Elkészült a 2019. évi versenynaptár tervezete. Ez alapján máris könnyebb a szabadságok és szabadnapok ütemezése – nagyon sok jó verseny vár ránk ebben az évben is. Remélhetőleg a versenyek időpontjai véglegesek, amennyiben mégis változás következne be, igyekszünk a legrövidebb időn belül korrigálni. Ismét jöhet a tervezés, készülődés. Továbbra is felajánljuk, hogy aki megjelenésre érdemes versenyről tud, szeretné oldalunkon közzétenni, szívesen állunk rendelkezésre. Nem kell mást tennie, mint a naptár alján található e-mail címre a verseny megnevezését és pontos dátumát elküldeni.

Időpont Verseny Helyszín Módszer
Február
február 12-13. 12. Csónakos pergető VB Loskop Dam, Dél-afrikai Köztársaság Pergető
február 14-15. 2. Masters VB Vereeniging, Dél-afrikai Köztársaság Úszós
február 15-16. 26. Női VB Vereeniging, Dél-afrikai Köztársaság Úszós
február 16-17. 9. Feeder VB Bloemhof Dam, Dél-afrikai Köztársaság Feeder
Március
március 23-24. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2019 - 1. tavaszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
március 30-31. III. Parti pergető OB 1. elődöntő Gaja-patak, Magyarország Pergető
Április
április 6. Évadnyitó verseny Sóstón Kiskunhalas, Sóstó Feeder
április 6. VII. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XV. Tavaszi Maconka Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
április 6-7. III. Parti pergető OB 2. elődöntő Gaja-patak, Magyarország Pergető
április 11-14. VIII. Energofish Országos Harcsafogó Verseny Kaposvár, Deseda-tó Harcsafogó
április 11-14. XIV. Tavaszi Bojlis Maconka Kupa (BMC) Maconkai-víztározó Pontyfogó
április 13. XIII. Műlegyező OB. 1. forduló Vas megye Répce vagy Gyöngyös-patak Legyező
április 13-14. III. Parti pergető OB 3. elődöntő Gaja-patak, Magyarország Pergető
április 13-14. IV. Method Feeder OB 1. elődöntő Palotavárosi Felső-tó, Székesfehérvár Feeder
április 13-14. XVI. Top Mix-Preston Kupa Balatonújlak, Mária-csatorna Úszós
április 14-20. V. IBCC, Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa Balaton Pontyfogó
április 20. II.Palotavárosi Method Feeder Elite Kupa Palotavárosi Felső-tó, Székesfehérvár Feeder
április 25-28. XI. Pontyfogó OB 1. forduló Kaposvár, Deseda-tó Pontyfogó
április 27-28. III. Parti pergető OB döntő Gaja-patak, Magyarország Pergető
április 27-28. IV. Method Feeder OB 2. elődöntő Palotavárosi Felső-tó, Székesfehérvár Feeder
április 27-28. VI. Top Mix - Preston Feeder Kupa Mária-csatorna Feeder
május
május 2-5. II. Deseda Open Bojlis Kupa Kaposvár, Deseda-tó Pontyfogó
május 4. III. Műlegyező OB. 2. forduló Gaja-patak Legyező
május 5. Method Masters kvalifikáció Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
május 10-12. V. Jubileumi Hethland Feeder Kupa Zamárdi Feeder
május 11. VII. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, VII. Maconkai Majális Nemzetközi Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
május 12. XIX. Csónakos Pergető OB 1. forduló Orfű, Orfűi-tó Pergető
május 18. III. Műlegyező OB. 3. forduló Miskolc, Hámori-tó Legyező
május 18-19. 3. Klubcsapatok Feeder VB Cabeção, Portugália Feeder
május 18-19. IV. Method Feeder OB 3. elődöntő Palotavárosi Felső-tó, Székesfehérvár Feeder
május 24-26. I. Method Feeder Klubcsapat OB Ötös-Hárs Víztározó, Nagybajom Feeder
május 30-június 2. XI. Pontyfogó OB II. forduló Szálka Pontyfogó
május 30-június 2. LVI. Egyéni OB elődöntő Látóképi Víztározó, Debrecen Úszós
Június
június 1. Pünkösd Kupa Sóstó Kiskunhalas, Sóstó Feeder
június 1-2. 17. Parti pergető VB Rue de la Cère, 15000 Aurillac, Franciaország Pergető
Június 8. Fishing Fans feeder verseny Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
június 8-9. VIII. Folyóvízi (24 órás) Pergető Triatlon Dunakiliti, 9225 Magyarország Pergető
június 8-9. II. Csali Hungária Feeder Kupa Kaposvár, Deseda-tó Feeder
június 13-16. IX. Feeder OB elődöntő Kaposvár, Deseda-tó Feeder
június 15-16. 12. Veterán VB Canale Scolmatore, Olaszország Úszós
június 15-16. 21. MLS VB Canale Scolmatore, Olaszország Úszós
június 16. XIX. Csónakos Pergető OB 2. forduló Rétközi-tó, Szabolcsveresmart Pergető
június 16-21. XVI. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC), XXXI. Maconka - F&H Nemzetközi Bojlis Kupa Maconkai-víztározó Pontyfogó
június 19-23. I. Multisport verseny , Casting Lupa-sziget, Magyarország Casting
június 22. V. Haldorádó Junior Feeder Kupa Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
június 22. Kelet-Magyarországi Fogyatékkal élők Horgász Kupa Hoór-völgyi víztározó Úszós
június 28-30. IV. Method Feeder OB döntő Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó Feeder
június 29-30. 25. Európa-bajnokság Lower River Bann, Írország Úszós
június 29-30. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó torna (IPPC) Grand Prix
Pergető
június 29. VII. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, XXI. Tóparti Randevú Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
Július
július 1. Műlegyező EB Montenegró Legyező
július 5-7. XLII. Női OB I.-III. forduló Gyomaendrőd Úszós
Július 1-5. Horgásztábor Kiskunhalas, Sóstó + Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
július 6-7. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2019 - 2. nyári forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
július 11-14.
XI. Pontyfogó OB III., záró forduló
Maconkai-víztározó Pontyfogó
július 12-14. LIV. Utánpótlás OB 1-3. forduló (U15-20-25) Szolnok, Alcsi-sziget Úszós
július 13-14. VIII. Folyóvízi (24 órás) Pergető Triatlon Kalocsa-Duna Pergető
július 14. Hajdúsági Feeder Bajnokság Látóképi-víztározó, Debrecen Feeder
július 19-21. XVII. Veterán-III. Masters -XIII. Mozgáskorlátozott OB 1.-3. forduló Kunhegyes Úszós
július 20-21. 39. Klubcsapatok Világbajnoksága Prelog, Horvátország Orehovica csatorna Úszós
július 21. XIX. Csónakos Pergető OB 3. forduló Tiszaroff Pergető
július 25-28. IX. Feeder OB döntő Látóképi-víztározó, Debrecen Feeder
augusztus
augusztus 3-4. VIII. Folyóvízi (24 órás) Pergető Triatlon Tiszaroff Pergető
augusztus 4. I. Fogyatékkal élők MOHOSZ Kupa Palotavárosi Felső-tó, Székesfehérvár Úszós
augusztus 10-11. 24. U15, 33. U20, 12. U25 VB Ciudad Real, Spanyolország Úszós
augusztus 11. Method Masters kvalifikáció Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
augusztus 16-18. IV. Feeder Klubcsapat OB Nagykunsági-főcsatorna Feeder
augusztus 23-25. XLII. Női OB 4-6., záró forduló Bogyiszló Úszós
augusztus 28-30. LIV. Utánpótlás (U15-20-25) 4–6., záró forduló Alcsi-Holt-Tisza, Magyarország , Nagykunsági-főcsatorna Úszós
augusztus 30 - szeptember 1. Haldorádó Feeder Triatlon Kupa Kiskunhalas, Sóstó, Tóth-tó, Ezüst-tó Feeder
augusztus 31-szeptember 1. III. Energofish Feeder Race Kaposvár, Deseda-tó Feeder
augusztus 31. VII. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, VII. Napsugár Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
Szeptember
szeptember 7-8. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2019 - 3. őszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
szeptember 7-8. 66. Nemzetek VB Újvidék, Szerbia, Canal DTD Úszós
szeptember 7-8. Casting Senior VB Csehország? Casting
szeptember 7-8. IV. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPPC) 1. selejtező Látóképi Víztározó, Debrecen Pergető
szeptember 8-13.

XVII. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC), XXXII. Maconka-F&H Nemzetközi Bojlis Kupa
Maconkai-víztározó Pontyfogó
szeptember 13-15. I. COLMIC Feeder Kupa Szeged, Maty-éri evezőspálya Feeder
szeptember 13-15. XVII. Veterán - III. Masters - XIII. Mozgáskorlátozottak OB 4.-6., záró forduló Kunhegyes Úszós
szeptember 14-15.

XIX. Csónakos Pergető OB 4.–5., záró forduló
Kulcs Pergető
szeptember 19-22. LVI. Egyéni OB döntő Szolnok, Alcsi sziget Úszós
szeptember 19. III. Országos Halőri Szakmai Verseny és Találkozó
Feeder / úszós
szeptember 26-október 5. VII. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny (NBBH) Balaton Pontyfogó
szeptember 28-29. LVI. Tagszövetségi Csapat OB Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
szeptember 28-29. LXI. Casting OB Agárd Casting
szeptember 28. VII. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló, VII. Vízparti Varázslat Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
szeptember 29.
IX. Daiwa Csónakos Pergető Verseny
Kaposvár, Deseda-tó Pergető
Október
október 4-6. XXVII. Klubcsapat OB Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
október 5-6. IV. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPPC) 2. selejtező Tisza-tó Pergető
október 12. Fishing Fans feeder verseny Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder
október 13. II. Távdobó OB Budakeszi, Farkashegyi repülőtér Távdobó
október 19-20. IV. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPPC) 3. selejtező Kaposvár, Deseda-tó Pergető
október 26-27. Maros Mix Kupa-Oravecz István Emlékverseny Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
November
november 9-10. II. Energofish L&K Kupa Csónakos Pergető Verseny Kaposvár, Deseda-tó Pergető
november 16-17. IV. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPPC) DÖNTŐ Maconkai-víztározó Pergető
December
november 30 - december 1. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2019 - 4. téli forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum Feeder

A versenyszervezés új szabályai 2014-től Aki megjelenésre érdemes versenyről tud, szeretné oldalunkon közzétenni, szívesen állunk rendelkezésre. Nem kell mást tennie, mint az anyag@haldorado.hu e-mail címre a verseny pontos dátumát, megnevezését és helyszínét elküldeni.

Kommentek
Partnerek
Kiemelt partnerek:
Média partnerek: