Jindra tó
Jindra tó
Mozgasd az egeret a térképen!

Térkép betöltése…

Örömmel adunk hírt a HALDORÁDÓ horgászportál látogatóinak a Magyar Horgász legújabb számáról. Már az újságárusoknál a Magyar Horgász októberi száma!
Nagyon kedvelem az év ezen időszakát. Sajnos a nyárnak már vége, de még megörvendeztet minket a természet néhány napsütötte őszi nappal. Legyen szó akár a pontyok, akár más halfajok horgászatáról, talán most kínálkozik a legjobb és legtöbb lehetőség a megfogásukra. Szó szerint kitárul a vízi világ még a hidegek beállta előtt! Ha csak tehetitek, használjátok ki ezt minél többen, én pedig megpróbálok ismét néhány hasznos tippet adni hozzá a soron következő kérdés-válasz összeállításban.
Nyakunkon az őszi pergető szezon! Ebben az írásban olyan műcsalikat válogattunk össze, amelyek nekünk beváltak a csuka horgászata során. Ha frissítenéd a műcsali arzenálod, mindenképpen érdemes megnézni kínálatunkat!
Mozgasd az egeret a térképen!
Nagydorog és Vidéke Horgászegyesület
Parkolás közvetlenül a tó déli oldalán erre a célra kialakított parkolóban lehetséges melynek burkolata zúzalékos.
A jellemző halállomány a tavon a ponty melyből található pikkelyes és tükrös közel azonos arányban. Megtalálhatóak még a tavon amur, dévérkeszeg, kárász, süllő, csuka, szürkeharcsa, balin és törpeharcsa.
A tilalmi időszakok megegyeznek az országos horgászati szabályokkal. A pontyra a fajlagos tilalmi idő hatósági határozat alapján feloldva.
Az éjszaki horgászat engedélyezett, de csak az egyesületi tagok részére.
Napijegyek válthatóak:
Engedélyezett.
Nincs korlátozás, etetőhajó használata semmilyen célból nem engedélyezett.
Csónak használata TILOS!
Csak az egyesületi tagok részére engedélyezett.
Engedélyezett.
Nem engedélyezett.
Bikács- Kistápé Zichy Park Hotel mely a JINDRA tótól kb. 1000 m-re találhatóIlletve a környező településeken lévő Falusi vendéglátóhelyek. (Vajta, Nagydorog).
10másodperc múlva átirányítunk a fizetési felületre.