Versenynaptár 2020

Versenynaptár 2020

Elkészült a 2020. évi versenynaptár tervezete. Ez alapján máris könnyebb a szabadságok és szabadnapok ütemezése – nagyon sok jó verseny vár ránk ebben az évben is. Remélhetőleg a versenyek időpontjai véglegesek, amennyiben mégis változás következne be, igyekszünk a legrövidebb időn belül javítani. Ismét jöhet a tervezés, készülődés. Az írásban a versenyek időpontjai mellett elérhetőségeket is találtok a hivatalos, országos szabályokhoz. Amennyiben érdeklődtök a versenyhorgászat iránt, érdemes rákattintani.

Időpont Verseny Helyszín Módszer
Február
január 31-február 1-2. XIV. Haldorádó Pontyhorgász Napok Kiskunhalas, Haldorádó Centrum minden
Március
március 13-15. Ezüst-tó Szezonnyitó Method Feeder Kupa, páros verseny Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
Április




Május
május 22-24. Haldorádó Feeder Triatlon Kupa Kiskunhalas, Sóstó, Tóth-tó, Ezüst-tó Method Feeder
május 30-31. XIV. Műlegyező Országos Bajnokság 2. forduló Hámori-tó Legyező
május 29-31. V. Method Feeder OB elődöntők Debrecen, Látóképi-víztározó,
Lukácsháza, Abért-tó
Method Feeder
május 30-31. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2020 - Tavaszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
május 30-31. XX. Maros Mix Kupa–Oravecz István Emlékverseny
Szeged, Maty-ér Úszós
Június
június 5-7. V. Method Feeder OB elődöntők Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó; Kiskunhalas, Ezüst-tó; Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó Method Feeder
június 6-7. IV. Parti Pergető Országos Bajnokság 1. elődöntő Gaja-patak Pergető
június 6-7. XIX. Top Mix – Preston kupa Kaposvár, Deseda-tó Úszós
június 11-14. LVII. Egyéni Országos Bajnokság elődöntő Kaposvár, Deseda-tó Úszós
június 13-14. IV. Parti Pergető Országos Bajnokság 2. elődöntő Gaja-patak Pergető
június 13-14. IX. Pergető Triatlon 1. forduló Mohács, Duna Pergető
június 27. XXII. Tóparti Randevú Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
június 7-12. I. Maconka-Mix Bojlis Szuperkupa Maconkai-víztározó Pontyfogó
június 18-21. XII. Pontyfogó Országos Bajnokság
1. forduló
Fehérvárcsurgói -víztározó Pontyfogó
június 20-21. IV. Parti Pergető Országos Bajnokság döntő Gaja-patak Pergető
június 22-28. IV. Deseda Open Bojlis Kupa Kaposvár, Deseda-tó Pontyfogó
június 20-21. X. Tubertini Feeder Kupa Szeged, Maty-ér Feeder
június 25-28. X. Feeder Országos Bajnokság elődöntő Debrecen, Látóképi-víztározó Feeder
Július
július 2-5. XII. Pontyfogó Országos Bajnokság 2. forduló Kaposvár, Deseda-tó Pontyfogó
július 3-5. XVIII. Veterán, IV. Masters, XIV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 1–2–3. forduló Szeged, Maty-ér Úszós
július 4-5. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2020 - Nyári forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
július 10-12. II. Method Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság Szeged, Maty-ér Method Feeder
július 11-12. IX. Pergető Triatlon 2. forduló Kalocsa, Duna Pergető
július 17-19. LV. Utánpótlás Országos Bajnokság
1-2-3. forduló
U15 és U20
Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna Úszós
július 17-19. XLIII. Női Országos Bajnokság
4–5–6 forduló
Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna Úszós
július 17-19. LV. Utánpótlás Országos Bajnokság
1–2–3. forduló
U25
Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza Úszós
július 20-24. Horgásztábor Kiskunhalas, Sóstó + Ezüst-tó Feeder / úszós
július 25. VI. Haldorádó Junior Feeder Kupa Kiskunhalas, Ezüst-tó Feeder
július 25-26. LVII. Tagszövetségi Csapat Országos Bajnokság Szeged, Maty-ér Úszós
július 31-augusztus 2. V. Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság Látóképi Víztározó, Debrecen Feeder
július 31-augusztus 2. III. Adria-Dunamenti Nemzetközi Feeder Kupa Horvátország Feeder
Augusztus
augusztus 7-9. LV. Utánpótlás Országos Bajnokság 4–5–6. forduló
U25
Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza Úszós
augusztus 7-9. LV. Utánpótlás Országos Bajnokság 4–5–6. forduló
U15 és U20
Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna Úszós
augusztus 14-16. XLIII. Női Országos Bajnokság 4–5–6. forduló Szeged, Maty-ér Úszós
augusztus 14-16. XVIII. Veterán, IV. Masters, XIV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 4–5–6. forduló Szeged, Maty-ér Úszós
augusztus 15. VIII. Maconkai Napsugár Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
augusztus 29-30. Alpok-Adria Kupa Utánpótlás nemzetközi verseny Szlovénia Úszós
augusztus 13-16. XII. Pontyfogó Országos Bajnokság 3. forduló Maconkai-víztározó Pontyfogó
augusztus 27-30. X. Feeder Országos Bajnokság
döntő
Gyomaendrőd, Fűzfás-zugi-holtág Feeder
Szeptember
szeptember 5-6. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2020 - Őszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
szeptember 4-6. XXVIII. Klubcsapat Országos Bajnokság Kaposvár, Deseda-tó Úszós
szeptember 5-6. V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 1. selejtező Abádszalók-Kisköre, Tisza-tó Pergető
szeptember 6-11. XIX. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC), XXXIV.Maconka Kupa Maconkai-víztározó Pontyfogó
szeptember 18-20. XX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság
5–6. forduló
Tisza-tó Pergető
szeptember 19. VIII. Vízparti Varázslat Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
szeptember 24-27. LVII. Egyéni Országos Bajnokság
döntő
Sukoró, Velencei-evezőspálya vagy Tiszakécske, Holt-Tisza Úszós
szeptember 23-26. XXII. Pontyfogó Világbajnokság Ukrajna Pontyfogó
szeptember 25-27. VI. Hethland Feeder Kup Zamárdi, Balaton Feeder
szeptember 26-27. Hallássérültek Feeder Európa Kupája Spanyolország Feeder
szeptember 26-27. III. Csali Hungária Method Feeder Kupa Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó Method Feeder
szeptember 26-27. XIV. Műlegyező Országos Bajnokság 3. forduló Répce Legyező
szeptember 26-27. LXII. Casting Országos Bajnokság Agárd Casting
Október
október 1-10. VII. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny (NBBH) Balaton Pontyfogó
október 2-4. V. Method Feeder Országos Bajnokság
döntő
Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó Method Feeder
október 4. X. Daiwa Csónakos Pergető Kupa Kaposvár, Deseda-tó, Bugaszegi-tó Pergető
október 8-10. XIII. Csónakos Pergető Világbajnokság Lengyelország Pergető
október 15-17. Walterland Daiwa Feeder Masters Szeged, Maty-ér Feeder
október 16-17. XIII. Veterán, III. Masters, XXII. Mozgáskorlátozott Világbajnokság – Szlovénia, Radece Sava River Úszós
október 17-18. V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 3. selejtező Tiszafüred, Tisza-tó Pergető
október 18. XVI. EA Kupa Szeged, Maty-ér Úszós/Feeder
október 22-28. VI. Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa (IBCC) – Balaton Balaton Pontyfogó
október 24-25. IV. Feeder Klubcsapat Világbajnokság Bulgária, Plovdiv – Rowing Canal Feeder
október 18. III. Távdobó Országos Bajnokság Maconkai-víztározó Távdobó
November
november 7-8. I. Fisheries Method Feeder Világbajnokság Maconkai-víztározó Method Feeder
november 7-8. III. Energofish L&K Kupa
Csónakos Pergető Verseny
Kaposvár, Deseda-tó
Bugaszegi-tó
Pergető
november 14-15. V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) döntő Maconkai-víztározó Pergető
December
december 5-6. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2020 - Téli forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder

Feeder versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Method Feeder versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Úszós versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Pontyfogó versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Csónakos pergető versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Műlegyező versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Parti pergető versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Távdobó versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Haldorádó Team

Kommentek
Partnerek
Kiemelt partnerek:
Média partnerek: