Versenynaptár 2020

Versenynaptár 2020

Elkészült a 2020. évi versenynaptár tervezete. Ez alapján máris könnyebb a szabadságok és szabadnapok ütemezése – nagyon sok jó verseny vár ránk ebben az évben is. Remélhetőleg a versenyek időpontjai véglegesek, amennyiben mégis változás következne be, igyekszünk a legrövidebb időn belül javítani. Ismét jöhet a tervezés, készülődés. Az írásban a versenyek időpontjai mellett elérhetőségeket is találtok a hivatalos, országos szabályokhoz. Amennyiben érdeklődtök a versenyhorgászat iránt, érdemes rákattintani.

Időpont Verseny Helyszín Módszer
Február
január 31-február 1-2. XIV. Haldorádó Pontyhorgász Napok Kiskunhalas, Haldorádó Centrum Minden
Március
március 14-15. Ezüst-tó Szezonnyitó Method Feeder Kupa, páros verseny Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
Április
április 4. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XVI. Tavaszi Maconka Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
április 4-5. IV. Parti pergető OB
1. elődöntő
Gaja-patak Pergető
április 11-12. X. Maros Mix Feeder Kupa Szeged, Maty-ér Feeder
április 16-18. Walterland Masters Szeged, Maty-ér Úszós
április 16-19. XV. Tavaszi Maconka Nemzetközi Bojlis Kupa (MIBC) Maconkai-víztározó Pontyfogó
április 18-19. Top Mix - Preston Feeder Kupa Balatonújlak, Mária-csatorna Feeder
április 17-18. IX. Energofish Országos Harcsafogó Verseny Kaposvár, Deseda Harcsafogó
április 18-19. XIV. Műlegyező OB.
1. forduló
Répce Legyező
április 18-19. IV. Parti pergető OB
2. elődöntő
Gaja-patak Pergető
április 19-25. VI. IBCC
Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa
Balaton Pontyfogó
április 25-26. XVII. Top Mix-Preston Kupa Balatonújlak, Mária-csatorna Úszós
április 23-26. X. Feeder OB
elődöntő
Debrecen, Látóképi-víztározó Feeder
április 25-26. XVIII. Parti Pergető Világbajnokság Portugália Pergető
április 30-május 3. XII. Pontyfogó OB
1. forduló
Kaposvár, Deseda Pontyfogó
Május
május 1-3. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2020 - Tavaszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
május 2-3. IV. Parti Pergető Országos Bajnokság
3. elődöntő
Gaja-patak Pergető
május 7-10. VI. Hethland Feeder Kupa Zamárdi, Balaton Feeder
május 8-10. V. Method Feeder OB-elődöntők Székesfehérvás, Palotvárosi Felső-tó, Kiskunhalas, Ezüst-tó,
Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó,
Method Feeder
május 9. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, VIII. Maconkai Majális Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
május 9-10. XIV. Műlegyező Országos Bajnokság
2. forduló
Gaja-patak Legyező
május 9-10. X. Tubertini Kupa Szeged, Maty-ér Úszós
május 9-10. XX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság
1-2 forduló
Ráckevei (Soroksári)-Duna Pergető
május 14-17. LVII. Egyéni OB elődöntő Kaposvár, Deseda Úszós
május 16-17. IV. Parti Pergető Országos Bajnokság
döntő
Gaja-patak Pergető
május 22-24. Haldorádó Feeder Triatlon Kupa Kiskunhalas, Sóstó, Tóth-tó, Ezüst-tó Method Feeder
május 22-24. XVIII. Veterán, IV. Masters,
XIV. Mozgáskorlátozott,
XLIII. Női Országos Bajnokság
1-2-3. forduló
Szeged, Maty-ér Úszós
május 23. XIV. Műlegyező Országos Bajnokság
3. forduló
Hámori-tó Legyező
május 29-31. V. Method Feeder OB-elődöntők Debrecen, Látóképi-víztározó,
Lukácsháza, Abért-tó
Method Feeder
május 30-31. IV. Feeder Klubcsapat Világbajnokság
Bulgária, Plovdiv Feeder
Június
június 6-7. XX. Maros Mix Kupa–Oravecz István Emlékverseny Szeged, Maty-ér Úszós
június 6-7. XIII. Veterán, III. Masters,
XXII. Mozgáskorlátozott Világbajnokság
Szlovénia, Radece Úszós
június 7-12. XVIII. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC)
XXXIII.Maconka Kupa
Maconkai-víztározó Pontyfogó
június 12-14. II. Method Feeder Klubcsapat OB
Szeged, Maty-ér Method Feeder
június 13-14. IX. Pergető Triatlon
1. forduló
Mohács, Duna Pergető
június 18-21. XII. Pontyfogó Országos Bajnokság
2. forduló
Fehérvárcsurgói-víztározó vagy Látóképi-víztározó Pontyfogó
június 22-26. Horgásztábor Kiskunhalas, Sóstó + Ezüst-tó Feeder / úszós
június 22-28. IV. Deseda Open Bojlis Kupa Kaposvár, Deseda Pontyfogó
június 27. VI. Haldorádó Junior Feeder Kupa Kiskunhalas, Ezüst-tó Feeder
június 27. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, XXII. Tóparti Randevú Kupa Maconkai-víztározó Feeder / úszós
június 27-28. XL. Klubcsapat Világbajnokság Szerbia, Novi Sad Úszós
június 28. Tubertini Feeder Kupa - Szeged, Maty-éri evezőspálya Szeged, Maty-ér Feeder
Július
július 2-5. XII. Pontyfogó Országos Bajnokság
3. forduló
Maconkai-víztározó Pontyfogó
július 3-5. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2020 - Nyári forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
július 4-5. LV. Utánpótlás Országos Bajnokság
1-2-3. forduló
U25
U15 és U20
Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza
Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna
Úszós
július 11-12. IX. Pergető Triatlon
2. forduló
Kalocsa, Duna Pergető
július 11-12. X. Feeder Világbajnokság Franciaország Feeder
július 17-19. LV. Utánpótlás Országos Bajnokság
4-5-6. forduló
U25
U15 és U20
Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza
Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna
Úszós
július 17-19. XLIII. Női Országos Bajnokság
4-5-6 forduló
Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna Úszós
július 25-26. LVII. Tagszövetségi Csapat Országos Bajnokság Szeged, Maty-ér Úszós
július 25-26. XXVI. Európa-bajnokság Portugália, Coruche Úszós
július 31-augusztus 2. V. Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság Debrecen, Látóképi-víztározó Feeder
Augusztus
augusztus 1-2. IX. Pergető Triatlon
3. forduló
Tiszaroff, Tisza Pergető
augusztus 8-9. XXV. U25, XXXIV. U20, XIII. U15
Utánpótlás Világbajnokság
Magyarország, Szolnok-Kunhegyes Úszós
augusztus 11-18. XXVI. Műlegyező Világbajnokság Finnország Legyező
augusztus 15. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa
4. forduló,
VIII. Maconkai Napsugár Kupa
Maconkai-víztározó Feeder / úszós
augusztus 14-16. XVIII. Veterán, IV. Masters,
XIV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 4-5-6. forduló
Szeged, Maty-ér Úszós
augusztus 15-16. XX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság
3-4. forduló
Szeged, Tisza Pergető
augusztus 22-23. XXVII. Női Világbajnokság Hollandia, Almere Úszós
augusztus 27-30. X. Feeder Országos Bajnokság
döntő
Gyomaendrőd, Fűzfás-zugi-holtág Feeder
augusztus 29-30. Alpok-Adria Kupa Utánpótlás nemzetközi verseny Szlovénia Úszós
Szeptember
szeptember 2-6. Casting Világbajnokság Svédország Casting
szeptember 4-6. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2020 - Őszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
szeptember 5-6. Rendőr Horgász Európa Bajnokság Németország, Silocanal Úszós
szeptember 6-11. XIX. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC), XXXIV.Maconka Kupa Maconkai-víztározó Pontyfogó
szeptember 12-13. LXVII. Nemzetek Világbajnoksága Olaszország Úszós
szeptember 19. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa
5. forduló,
VIII. Vízparti Varázslat Kupa
Maconkai-víztározó Feeder / úszós
szeptember 23-26. XXII. Pontyfogó Világbajnokság Ukrajna Pontyfogó
szeptember 24-27. LVII. Egyéni Országos Bajnokság
döntő
Szeged, Maty-ér Úszós
szeptember 26-27. XX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság
5-6. forduló
Tisza-tó Pergető
szeptember 26-27. III. Csali Hungária Method Feeder Kupa Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó Method Feeder
szeptember 26-27. LXII. Casting Országos Bajnokság Agárd Casting
Október
október 2-4. V. Method Feeder Országos Bajnokság
döntő
Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó Method Feeder
október 4. X. Daiwa Csónakos Pergető Kupa Kaposvár, Deseda Pergető
október 1-10. VII. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny (NBBH) Balaton Pontyfogó
október 10-11. XIII. Csónakos Pergető Világbajnokság Lengyelország Pergető
október 10-11. XXVIII. Klubcsapat Országos Bajnokság Kaposvár, Deseda Úszós
október 10-11. Kerka Alpok-Adria Kupa Szlovénia Úszós
október 15-17. Walterland Daiwa Feeder Masters Szeged, Maty-ér Feeder
október 18. III. Távdobó Országos Bajnokság Maconkai-víztározó Távdobó
október 18. XVI. EA Kupa - Szeged, Maty-éri evezőspálya Szeged, Maty-ér Úszós
október 24-25. I. Fisheries Method Feeder Világbajnokság Palotavárosi tó Method Feeder
November
november 7-8. III. Energofish L&K Kupa
Csónakos Pergető Verseny
Kaposvár, Deseda
Bugaszegi-tó
Pergető
December
december 4-6. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2020 - Téli forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder

Feeder versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Method Feeder versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Úszós versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Pontyfogó versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Csónakos pergető versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Műlegyező versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Parti pergető versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Távdobó versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Haldorádó Team

Kommentek
Partnerek
Kiemelt partnerek:
Média partnerek: