Versenynaptár 2021

Versenynaptár 2021

Elkészült a 2021. évi versenynaptár tervezete. Ez alapján máris könnyebb a szabadságok és szabadnapok ütemezése – nagyon sok jó verseny vár ránk ebben az évben is. Remélhetőleg a versenyek időpontjai véglegesek, amennyiben mégis változás következne be, igyekszünk a legrövidebb időn belül javítani. Ismét jöhet a tervezés, készülődés. Az írásban a versenyek időpontjai mellett elérhetőségeket is találtok a hivatalos, országos szabályokhoz.

Időpont Verseny Helyszín Módszer
Február
Március
március 27. X. Feeder Zoom – Fehérvárcsurgó Feeder Kupa Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgói-víztározó Feeder
Április
április 2-3. X. Maros Mix Feeder Kupa Szeged, Maty-éri evezőspálya Feeder
április 4. Ezüst-tó Szezonnyitó Method Feeder Kupa, páros verseny Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
április 9-11. XV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 1–2–3. forduló Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
április 10. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XVI. Tavaszi Maconka Kupa Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Úszós/Feeder
április 10-11. XI. Feeder Országos Bajnokság selejtező Szeged, Maty-éri evezőspálya Feeder
április 10-11. V. Parti Pergető Országos Bajnokság 1. elődöntő Gaja-patak Pergető
április 10-11. XV. Műlegyező Országos Bajnokság 1. forduló Répce/Abért-tó Legyező
április 11. XIX. Top Mix - Preston Kupa Balatonújlak, Mária-csatorna Úszós
április 8-11. II. Olasz-Magyar Válogatott Találkozó és Verseny Kaposvár, Deseda-tó Úszós
április 14-18. I. Harcsafogó Országos Bajnokság 1. forduló Pátka, Pátkai-víztározó Harcsafogó
április 15-18. XVI. Tavaszi Maconka Nemzetközi Bojlis Kupa (MIBC) Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Pontyfogó
április 15-17. IX. Walterland Masters Nemzetközi Horgászverseny Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
április 17-18. VI. Method Feeder Országos Bajnokság selejtező 1. Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó; Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó; Lukácsháza, Abért-tó; Bátonyterenye, Maconkai-víztározó (előtározó) Method Feeder
április 17-18. V. Parti Pergető Országos Bajnokság 2. elődöntő Gaja-patak Pergető
április 17-18. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2021 - 1. tavaszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
április 24. I. MOHOSZ – BHSHE Siketek Úszós Kupa Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
április 18-24. VII. Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa (IBCC) Balaton Pontyfogó
április 22-25. X. Energofish Harcsafogó Verseny Kaposvár, Deseda-tó Harcsafogó
április 24-25. VI. Method Feeder Országos Bajnokság selejtező 2. Gyula, Munkácsy-tó; Kiskunhalas, Ezüst-tó; Debrecen, Látóképi-víztározó Method Feeder
április 24-25. I. MOHOSZ–URFISH Rakósbotos Pontyfogó Kupa elődöntő Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó Úszós
április 24-25. V. Parti Pergető Országos Bajnokság döntő Gaja-patak Pergető
április 22-25. LVIII. Egyéni Országos Bajnokság elődöntő Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
Május
május 1-2. XVIII. Parti Pergető Világbajnokság Portugália, Arcos de Valdevez – Vez River Pergető
május 1-2. VI. Method Feeder Országos Bajnokság selejtező 3. Székesfehérvár Palotavárosi Felső-tó, Kiskunhalas Ezüst tó; Bátonyterenye Maconkai-vítározó (előtározó) Method Feeder
május 1-2. XV. Műlegyező Országos Bajnokság 2. forduló Gaja patak Pergető
május 7-9. XLIV. Női Országos Bajnokság 1–3. forduló Tiszakécske, Holt-Tisza Úszós
május 7-9. I. MOHOSZ–URFISH Rakósbotos Pontyfogó Kupa elődöntő Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó Úszós
május 7-9. VI. Hethland Feeder Kupa Zamárdi, Balaton Feeder
május 7-9. XXI. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 1–2. forduló Ráckevei (Soroksári)-Duna Pergető
május 14-16. XIX. Veterán, V. Masters, 1–3. forduló Debrecen, Látóképi-víztározó Úszós
május 13-16. XIII. Pontyfogó Országos Bajnokság 1. forduló Kaposvár, Deseda-tó Pontyfogó
május 14-15-16. Haldorádó Feeder Triatlon Kupa Kiskunhalas, Ezüst-tó és Sóstó Method Feeder
május 15-16. XV. Műlegyező Országos Bajnokság 3. forduló Hámori-tó Legyező
május 15. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, VIII. Maconkai Majális Kupa Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Úszós/Feeder
május 16. I. Street Fishing Országos Bajnokság 1. selejtező Esztergom, Kis-duna Street fishing
május 21-23. VI. Method Feeder Országos Bajnokság középdöntő Kiskunhalas, Ezüst-tó; Székesfehérvár Palotavárosi Felső-tó; Lukácsháza, Abért-tó Method Feeder
május 28-30. XXIX. Klubcsapat Országos Bajnokság Debrecen, Látóképi-víztározó Úszós
május 29-30. IV. (2020 évi) Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) döntő Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Pergető
május 29-30. IV. Csali Hungária Method Feeder Kupa Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó Method Feeder
Június
június 5. IX. Pergető Triatlon 1. forduló Mohács, Duna (vízállás függvényében) Pergető
június 5-6. XIII. Veterán, III. Masters, XXII. Mozgáskorlátozott Világbajnokság Szlovénia, Radece – Sava River Úszós
június 11. I. Street Fishing Országos Bajnokság 2. selejtező Szolnok, Zagyva–Tisza Street fishing
június 06-11. XVIII. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC)–XXXIII. Maconkai Nemzetközi Bojlis Kupa Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Pontyfogó
június 07-12. II. Deseda Carp Cup – Kaposvár Deseda-tó Pontyfogó
június 10-13. XI. Feeder Országos Bajnokság középdöntő Sukoró, Velencei evezőspálya Feeder
június 16-20. I. Harcsafogó Országos Bajnokság 2. forduló Levelek, Leveleki-víztározó Harcsafogó
június 18-20. LVI. Utánpótlás Országos Bajnokság 1–2–3. forduló U25 Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza Úszós
június 18-20. XIX. Veterán, V. Masters 4–5–6. forduló , XV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 4-5-6. forduló Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
június 19. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, XXIII. Tóparti Randevú Kupa Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Úszós/Feeder
június 20. II. MOHOSZ – BHSHE Siketek Feeder Kupa Szeged, Maty-éri evezőspálya Feeder
június 19-20. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2021 - 2. nyári forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
június 21-25. Gyermek horgásztábor Kiskunhalas, Ezüst-tó és Sóstó Úszós/Feeder
június 24-27. XIII. Pontyfogó Országos Bajnokság 2. forduló Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgói-víztározó Pontyfogó
június 26. VII. Haldorádó Junior Feeder Kupa Kiskunhalas, Ezüst-tó Feeder
június 26-27. XL. Klubcsapat Világbajnokság Szerbia, Novi Sad – DTD Canal Úszós
június 26-27. I. MOHOSZ–URFISH Rakósbotos Pontyfogó Kupa döntő Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó Úszós
június 27. VII. Top Mix - Preston Feeder Kupa Balatonújlak, Mária-csatorna Feeder
Július
július 1-4. I. Női Pontyfogó Országos Bajnokság Bátonyterenye, Maconkai-víztározó vagy Feehérvárcsurgó, Feehérvárcsurgói-víztározó Pontyfogó
július 2-4. LVI. Utánpótlás Országos Bajnokság U15, U20. 1–3. forduló Kunhegyes – Nagykunsági-főcsatorna Úszós
július 3. IX. Pergető Triatlon 2. forduló Kulcs, Duna (vízállás függvényében) Pergető
július 10. Slovak Open Nemzetközi Casting Verseny Szlovákia Távdobó
július 11. I. Street Fishing Országos Bajnokság 2. selejtező Szolnok, Zagyva – Tisza Street fishing
július 10-11. X. Feeder Világbajnokság Franciaország, Rieux – La Vilane River Feeder
július 16-18. LVI. Utánpótlás Országos Bajnokság U15, U20, U25 4–6. forduló, XLIV. Női Országos Bajnokság 4–6. forduló Kunhegyes – Nagykunsági-főcsatorna;
Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza
Úszós
július 16-18. XXI. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 3–4. forduló Kulcs, Duna Pergető
július 24-25. XXVI. Európa-bajnokság Portugália, Coruche – Sorraia River Úszós
július 24. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, IX. Maconkai Napsugár Kupa Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Úszós/Feeder
július 30-augusztus 1. VI. Method Feeder Országos Bajnokság döntő Bátonyterenye, Maconkai-víztározó (2. számú versenypálya) Method Feeder
július 31-augusztus 1. LVIII. Tagszövetségi Csapat Országos Bajnokság Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
Augusztus
augusztus 7. IX. Pergető Triatlon 3. forduló Kalocsa, Duna (vízállás függvényében) Pergető
augusztus 7-8. XIII. U25, XXXIV. U20, XXv. U15 Utánpótlás Világbajnokság Magyarország, Szolnok – Alcsi-szigeti Holt-Tisza és Kunhegyes – Nagykunsági-főcsatorna Úszós
augusztus 12-15. XIII. Pontyfogó Országos Bajnokság 3. forduló Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Pontyfogó
augusztus 13-15. VI. Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság Kaposvár, Deseda-tó Feeder
augusztus 11-18. XXVI. Műlegyező Világbajnokság Finnország – Kuusamo Legyező
augusztus 20-22. I. Masters Feeder Országos Bajnokság Gyomaendrőd, Fűzfás-zugi Holtág Feeder
augusztus 21-22. XXVII. Női Világbajnokság Hollandia, Almere – Lage Vaart Úszós
augusztus 27-29. III. Method Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
(előtározó, 2. sz. versenypálya, gáti-szakasz)
Method Feeder
Szeptember
szeptember 1-5. Casting Világbajnokság Magyarország Casting
szeptember 1-4. I. Női Pontyfogó Világbajnokság Anglia Pontyfogó
szeptember 3-4. XXXIII. Rendőr Horgász Európa Bajnokság Németország, Brandenburg – Silokanal Úszós
szeptember 4-5. I. Masters Feeder Világbajnokság Spanyolország, Merida Feeder
szeptember 5. I. Street Fishing Országos Bajnokság 3. selejtező Győr, Rába és Mosoni-Duna Street fishing
szeptember 11-12. LXVII. Nemzetek Világbajnoksága Olaszország, Peschiera del Garda – Mincio River Úszós
szeptember 11-12. XXI. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 5–6. forduló Abádszalók, Tisza-tó Pergető
szeptember 11-18. XXVI. Műlegyező Világbajnokság Finnország – Kuusamo Legyező
szeptember 17-18. XIII. Timár – Exner Kupa Sukoró, Velencei evezőspálya Úszós
szeptember 18-19. I. Feeder Free Style Method Világbajnokság Magyarország, Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Feeder/Method Feeder
szeptember 19. V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 1. selejtező Debrecen, Látóképi-víztározó Pergető
szeptember 25. VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló, IX. Vízparti Varázslat Kupa Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Úszós/Feeder
szeptember 22-25. XXII. Pontyfogó Világbajnokság Ukrajna, Oblas Prylbychi – Trident Lake Pontyfogó
szeptember 25-26. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2021 - 3. őszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder
szeptember 23-26. LVIII. Egyéni Országos Bajnokság döntő Sukoró, Velencei evezőspálya Úszós
Október
október 2-3. XX. Maros Mix Kupa Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
október 3. X. Daiwa Csónakos Pergető Kupa Kaposvár, Deseda-tó Pergető
október 1-10. VIII. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny (NBBH) Balaton Pontyfogó
október 7-9. XIII. Csónakos Pergető Világbajnokság Lengyelország, Warsaw – Zegrzynski Lake Pergető
október 7-10. XI. Feeder Országos Bajnokság döntő Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza Feeder
október 10. V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 2. selejtező Kisköre, Tisza-tó Pergető
október 13-14. III. Energofish L&K Kupa Csónakos Pergető Verseny Kaposvár, Deseda-tó; Bugaszegi-tó Harcsafogó
október 14-16. II. Walterland-Daiwa Feeder Szeged, Maty-éri evezőspálya Feeder
október 17. IV. Távdobó Országos Bajnokság Bátonyterernye, Maconkai-víztározó Távdobó
október 23-24. IV. Feeder Klubcsapat Világbajnokság Bulgária, Plovdiv – Rowing Canal Feeder
október 24. V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 3. selejtező Tiszafüred, Tisza-tó Pergető
október 24. I. Street Fishing Országos Bajnokság döntő Budapest, Duna Street fishing
október 29-30. XI. Tubertini Feeder Kupa Szeged, Maty-éri evezőspálya Feeder
október 29-31. XV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 4–5–6. forduló Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós
október 30-31. I. Trout Area Országos Bajnokság 1. selejtező Győr, MMX Lake Pergető
október 31. XVI. EA Kupa Szeged, Maty-éri evezőspálya Úszós/Feeder
November
november 06-07. I. Trout Area Országos Bajnokság 2. selejtező Nyírpazony Pergető
november 13-14. III. Energofish L&K Kupa Csónakos Pergető Verseny Kaposvár, Deseda-tó; Bugaszegi-tó Pergető
november 13-14. V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) döntő Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Pergető
november 13-14. I. Trout area Világbajnokság Olaszország Pergető
november 27-28. I. Street fishing Világbajnokság Hollandia – Amsterdam Street fishing
December
december 4-5. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2021 - 4. téli forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Method Feeder

Hivatalos, MOHOSZ versenyszabályzatok:

Feeder versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Method Feeder versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Rakós botos pontyfogó versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Finomszerelékes versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Pontyfogó versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Csónakos pergető versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Műlegyező versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Parti pergető versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Street fishing pergető versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Távdobó versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Női pontyfogó versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Harcsafogó versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Mozgáskorlátozott versenyszabályzat: Idekattintva érhető el!

Haldorádó Team